fbpx

Loading color scheme

Manikúra

Vyberte si z široké nabídky služeb od klasické manikúry až po luxusní Shellak CND...


PŘEHLED SLUŽEB

Ať už to popíráte sebevíc, lidi hodnotíme podle vzhledu a první dojem je nejdůležitější. Všímáme si, jak na nás působí, jak je kdo oblečen a jak upraven. Máte-li upravené vlasy, příjemný make-up a vkusné oblečení, máte už napůl vyhráno. Ovšem pokud někomu podáte ruku s neupravenými a křivými nehty, ihned to dobrý dojem pokazí. Nezapomínejte proto na tu část těla, které si při podání rukou všímá okolí jako první, na Vaše nehty. Vzhled nehtů hodně vypovídá o jejich majiteli. Pěstěné a krásné nehty dávají najevo, že se o sebe umíte postarat, a že se stejnou vervou pečujete i o své okolí.

ffafafa
manicure
Popis služeb

Profesionální a přátelské manikérky studia LioNails poskytnou Vašim rukám tu nejlepší péči a postarají se, aby z nich zmizel veškerý stres a byli opět mladé a svěží. Kromě klasické manikúry,p-shine, shellak CND, lakování a zdobení, si můžete vychutnat luxusní masáže rukou, parafínový zábal nebo masku na ruce. Nezapomínejte, že pokud pečujete o svůj obličej hydratačními nebo vyživujícími krémy, měli byste stejnou péči věnovat i svým rukám, na kterých čas projevuje více než jinde.

lam nail
here are a few benefits of having a gel manicure and pedicure 16001325 77048 0 14107301 500
nhung sat thu tham lang o tiem lam mong 1
150511082114 nail salon worker 780x439
Lázeňská Manikúra  Dezinfekce rukou, opilování nehtů do požadovaného tvaru, odstranění kůžičky, masáž kůžičky, masáž rukou, leštění nebo lákování nehtů
P.shine Lázeňská Manikúra + P.shine sada
Luxusní Manikúra Lázeňská Manikúra + shellak CND
Business Manikúra Lázeňská Manikúra + gellak
Ceník služeb
LÁZEŇSKÁ MANIKÚRA
Základní manikúra..
250 Kč
Expresní služba
Dezinfekce
Krásné, čísté ruce
Upravené , zdravé nehty
Přijemný relax
Lákováni nevydřží dlouho
P.Shine
Základní manikúra + Pshine sada
280 Kč
Větší pevnost nehtu
Udržování vysokého lesku
Větší pružnost nehtu
Nenarušený metabolismus
Proti lámání a třepení
jen vhodné pro některý nehty
Business Manikúra
Základní manikúra + Gellak
300 Kč
Je ihned suchý
Široký výběr odstínů
Lehké odstranění i sami doma
Neposkozuje přírodní nehty
Vydrží do 10 i více dní

Nejčástější dotazy - Manikúra

Je přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtu a takto zaleštěné nehty jsou chráněné.

- peeling odstraní odumřelé kožní buňky a připraví ruce na masku či zábal - masáž zvyšuje prokrvení pokožky, navozuje pocit uvolnění a uklidnění

Na manikúru se doporučuje docházet 1 krát za 2 týdny.

Gel lak je novinka, která přilétla na trh s nehty jako kometa. Jedná se o speciální lak na nehty, který je jakousi kombinací klasického laku a gelu. Jde tedy o hybridní gel lak, který má větší odolnost proti poškrabání, odloupnutí či jinému poškození. Gel lak se vytvrzuje v UV lampě stejně jako běžný UV gel, lze na něj aplikovat zdobení a další preparáty pro zvýšení pevnosti a lesku. Výrobci uvádějí, že gel lak vydrží až čtyři týdny, nicméně při běžném opotřebení rukou a nehtů lze říci, že trvanlivost se pohybuje spíše v rozsahu 2-3 týdnů.

Je kosmetická procedura. Jde o ošetření kůže, nehtů a k čištění nehtů a jejich tvarování.