fbpx

Loading color scheme

Pedikúra

Ať jste žena nebo muž, nechte své nohy relaxovat a svěřte se do té nejlepší péče...


PŘEHLED SLUŽEB

Vaše nohy vás nosí po celý den, a proto by jim měla být věnována speciální péče, aby se uvolnily a odpočinuly si.

Pravidelná péče by měla obsahovat zjemnění a zvláčnění pokožky nohou pomocí krémů, které si můžeme zakoupit i domů, avšak minimálně jednou za měsíc bychom své nožky měli svěřit do rukou odborníků a zajít si na profesionální pedikúru.

Na pedikúře v našem studiu LioNails vašim nohám poskytneme tu nejlepší péči, kterou si zaslouží. Pedikúra má kromě estetického hlediska také vliv na váš zdravotní stav. Díky odstranění odumřelé kůže se pokožka nohou lépe prokrvuje, předchází se různým plísňovým onemocněním a dalším problémům jako jsou kuří oka, popraskané paty, zarostlé nehty nebo ztvrdlá a suchá kůže. S některými problémy si dokáže poradit pouze kvalifikovaná pedikérka.

Navíc si na pedikúře v LioNails užijete i příjemnou masáž nohou, po které se budete cítit, jako byste chodili na obláčcích.

Pedikúra je péče o vaše tělo, která by se měla provádět pravidelně. Vaše nohy vám to vrátí a pokud se o ně budete pečlivě strat, bude to pořádně znát. Pedikúru v našem studiu LioNails provádíme jak mokrou, tak i suchou variantou, užít si můžete také modeláž nehtů, speciální masáže nohou a regenerační péči o nehty i pokožku nohou.

L footlogix 1
1509489964384
Popis služeb

Pedikúra je péče o vaše tělo, která by se měla provádět pravidelně. Vaše nohy vám to vrátí a pokud se o ně budete pečlivě strat, bude to pořádně znát. Pedikúru v našem studiu LioNails provádíme jak mokrou, tak i suchou variantou, nebo nejnovější metodou FOOTLOGIX, užít si můžete také modeláž nehtů , speciální masáže nohou a regenerační péči o nehty i pokožku nohou.

pediii
images 1
pedi1
images
Lázeňská Pedikúra Zklidňující koupel ve vodní lázni se solí. Desinfekci chodidel. Odstranění tvrdé a zrohovatělé kůže. Ošetření otlaků, mozolů a nehtů. Ošetření nehtového lůžka a jeho okolí. Čištění a úpravu nehtů. Lakování. Aplikaci hydratačního krému, massage.
Business Pedikúra Lázeňská Pedikúra + Gellak
Luxusní Pedikúra Lázeňská Pedikúra + Shellak CND
FOOTLOGIX® Pedikúra Dezinfekce nohou,exfoliace chodidla a nohou , aplikace Callus softener, odstranění zrohovatělé kůže, úprava tvaru nehtů a nehtové kůžičky, speciální pěna, masáž nohou.
Ceník služeb
FOOTLOGIX® Pedikúra
Snoubení medicíny s pedikúrou
450 Kč
BEZ OKLUZE
NEMASTNÉ
HYGIENICKÉ
EFEKTIVNÍ
ÚČINNÉ
PŘÍJEMNÝ RELAX
Business Pedikúra
Základní Pedikúra + Gellak
400 Kč
Je ihned suchý
Široký výběr odstínů
Lehké odstranění i sami doma
Neposkozuje přírodní nehty
Vydrží do 10 i více dní
LÁZEŇSKÁ Pedikúra
Základní pedikúra..
350 Kč
Lákování v ceně
Dezinfekce
Krásné, čísté nohy
Upravené , zdravé nehty
Příjemný relax
Lákováni nevydřží dlouho

Nejčástější dotazy - Pedikúra

Na metodu mokré pedikúry se doporučuje docházet 1krát za měsíc a na suhou metodu 1krát za tři týdny.