fbpx

Loading color scheme

Prodlužování Vlasů

Prodlužování a zahušťování vlasů metodou keratin (za tepla) i Micro Rings (za studena)...


Přehled služeb

Micro Rings - prodlužování vlasů zastudena

Tato metoda je vhodná pro jemnější vlasy a mastnější pokožku hlavy. Jedná se o metodu zastudena bez použití chemikálií. Při této metodě se uzavírá kolem vlasu micro kroužek se silikonovou vložkou, která brání poškození vlastních vlasů a sklouznutí. Při posunutí pramínku se kroužek opět otevře. Jedná se o velmi rychlý způsob nasazení i odstranění pramínku. Tato metoda je v každém případě šetrná k vlastním vlasům.

Výhody nepoškozuje vlastní vlasy jednoduché a rychlé posunování pramenů


asdsadad
NZYOe9
Details

Keratin - prodlužování vlasů zatepla

Prodlužování vlasů keratinem je tzv. metoda zatepla, jelikož k přitavení vlasů se používá keratin a teplo. Je vhodná pro vlasy jemnější a řídké. Tato metoda je šetrná k vlastním vlasům, je-li provedena správně vyškolenou kadeřnicí. Teplota tavících kleští je přibližně stejná jako teplota žehličky na vlasy.

Metoda prodlužování vlasů keratinem rozhodně nepatří mezi nešetrné metody, pouze existuje řada "nešetrných rukou", které pověst této metody značně poškozují neznalostí techniky, nedůkladností při tavení a nešetrností při odstraňování. Výhody velmi malé spoje, které nepřekáží, ani je necítíte prodloužené vlasy velmi dobře drží

Odstraňování pramenů

Odstranění pramenů se provádí několika způsoby, ale po dlouhodobých zkušenostech považujeme za nejjednodušší, nejrychlejší a nejšetrnější odstraňování pomačkáním keratinu speciálními kleštěmi, které nemají ostré hrany a zoubky a nezpůsobují žádné poškození vlasů. Pokud zůstanou na vlastních vlasech zbytky keratinu, používá se speciální roztok. Pozor na salony, kde spoje při posunování vlasů drtí.

Kvalita keratinu

Do základní látky keratinu výrobci přidávají různé příměsi a tím vznikají různé kvality keratinu na prodlužování vlasů. Keratin s horšími vlastnostmi může měknout např. v sauně nebo na ostrém slunci, nebo naopak je velmi tvrdý a těžko se uvolňuje a odstraňuje. Méně kvalitní keratin vyžaduje, aby se použilo větší množství na spoj a tím se spoje zvětšují. Studio Dolce Diva používá kvalitní keratin, který je tepelně stálý, spoje jsou nenápadné a přirozené.

   
   
   
   
   
Ceník